מחלקת ייצור פאות משיער אישי

במהלך השנים, כחלק מעבודתי, פגשתי לא מעט נשים שחלו בסרטן. הקשבתי לסיפורים המרגשים שלהן וניסיתי, בין השורות להבין מהם הדברים שיכולים לשמח אותן. מהם השירותים שחסרים להן והיו יכולים לפזר מעט אופטימיות לתוך התקופה הלא פשוטה בה הן נמצאות.

למדתי שרבות מהן מעוניינות, על אף הקושי, להרגיש בדיוק כמו עצמן, בייחוד כשזה מגיע לנושא השיער. שהוא יהיה באותו גוון, באותו האורך ובאותו הנפח. מתוך ההקשבה הזו ולאחר בדיקות וניסיונות, הצלחנו למצוא נוסחת גזירת שיער ייחודית וייעודית המאפשרת, טרם טיפולי הכימותרפיה, לקצץ את השיער הטבעי ולייצר ממנו תוך מספר שעות פאה זהה לתסרוקת הקיימת. כמובן שנשים בעלות שיער דליל יכולות בהחלט להוסיף לפאה מהשיער האישי גם תוספת של שיער טבעי על מנת ליצור מראה מלא יותר.

יום הפרידה מהשיער הוא יום מטלטל ולא פשוט המלווה בלא מעט רגשות מתפרצים-וזה מובן בהחלט. עקב הרגישות והדיסקרטיות של הנושא החלטנו להקים מחלקה מיוחדת המיועדת לליווי התהליך, כדי שהלקוחות לא יאלצו לחשוף את עצמן במידה ואינן מעוניינות בכך.  במהלך הטיפול הייחודי, האורך כארבע שעות, אנו מסבירות על השלבים הצפויים, גוזרות את השיער בשלבים מוגדרים וברורים על מנת שנוכל בצורה המיטבית ביותר, להחזיר כמעט כל שערה למקומה הטבעי.  לאחר שכל השיער מונח בתבנית ייעודית הלקוחה מחליטה אם היא מעוניינת לגלח את ראשה או להישאר עם שיער קצוץ, אנו מודדות את הראש בעזרת רשת ותופרות את השיער בצורה ידנית בשילוב עם מכונת תפירה חדשנית.  בסיום התהליך אנו מודדות את הפאה, מעצבות אותה בסגנון האהוב, מדגימות כיצד נכון לחפוף ולתחזק אותה וכמובן מאחלות בריאות שלמה- כי בסוף, זה באמת מה שהכי חשוב בחיים.

כותבים עלינו