CHAYA BLOG

ארבעת העקרונות שלי להצלחה עסקית

הצלחה. מי מודד אותה? מי מחליט מתי את מצליחה ומתי את מצליחה פחות? כשאני חושבת על הצלחה עסקית אני חושבת קודם כל על מה שבעיני מוגדר ככזה ולאו דווקא משהו שמוגדר תחת הערך "הצלחה" בספרי מנהל העסקים והשיווק.

מבין שלל התובנות שצברתי במהלך השנים בהם בניתי את העסק בחרתי לשתף אתכם בארבעת כללי הזהב שלי. אלה שבעיני נמצאים בראש הסולם ובהם צריך להשקיע כמה שיותר:

  • עבודה והתמדה. זה נשמע נדוש, אבל לפעמים צריך להזכיר לעצמנו שבלעדי שני אלו לעסק שלנו אין זכות קיום. גם אם קיבלנו אותו "במתנה", גם אם אדי ההצלחה נושבים ממנו, גם אם המערכת הקיימת משומנת- עדיין, כאשר לא עובדים הדברים נתקעים ויותר מדי דברים הופכים לסמויים מן העין. ולא פחות חשוב- גם אם קשה, גם אם יש מכשולים בדרך, אם אתם מאמינים בלב שלם בעסק שלכם נסו למצוא את הפתרונות הכי יצירתיים כדי להמשיך ולהניע אותו.
  • תשוקה. לדבר עצמו. בין אם אתם מייצרים או מוכרים פאות או שאולי אתם בכלל עוסקים בתחום המזון, חשוב שתעצרו לרגע ותבדקו את עצמכם מה מניע אתכם. מאיפה מגיעה התשוקה שלכם ומהו הערך המוסף האמיתי שאתם מעניקים ללקוחות שלכם. במקרה שלי למשל, המחשבה על  האתגרים החדשים שמביאה איתה כל לקוחה ועל הפתרונות היצירתיים שאני מספקת וההבנה שישנן לא מעט לקוחות שעולמן משתנה ברגע אחד בזכות תוספות השיער או הפאות שאני תכננתי, עיצבתי ותפרתי- זה נותן לי דלק לקום ולעבוד מדי יום מחדש. 
  • חדשנות. ההתפתחות המהירה בכל הערוצים והעולם הוירטואלי שאי אפשר להתעלם ממנו הובילו אותי למסקנה המתבקשת שמי שנשאר היום במקום- הולך אחורה. או במילים אחרות: אם הייתי נשארת רק בתחום הפאות, לא הייתי מצליחה לפרוץ את הגבולות שרציתי. הלמידה והחקירה האינסופיים של התחום, הבנת צרכי השוק, הגמישות האינסופית והתגובות בזמן אמת הם אלו המנחים אותי בהחלטות לגבי ההתרחבות הנכונה לעסק. ואיך אומרים- היד עוד נטויה.
  • שירות. בשורה התחתונה בלי לקוחות קצה ולקוחות מקצועיים, לעסק שלי אין זכות קיום אמיתית. ואת זה אני זוכרת מדי יום ביומו. היו טובים באמת לאנשים. תתייחסו ללקוחות שלכם בכבוד המגיע להם. תהיו שם בשבילם לא רק ברגע המכירה אלא גם אחר כך, בכל שאלה או במידה ומתעוררת בעיה. תנו להם תמורה אמיתית לכסף וטפלו בהם במהירות, כדי שהם ירגישו עד כמה הנוכחות שלהם חשובה לכם.

ארבעת העקרונות שלי להצלחה בעסק, שפרו – נסו תמיד להיות טובים יותר ולעשות דברים בצורה טובה יותר. לעולם אל תסתפקו בבינוניות.

הפוסטים הכי נקראים

תוספות שיער זה אהבה

זוכרת את אותו היום , לפני שנים .. כשאחותי בוכי , שהייתה רק בת 15 , הסתכלה במראה ואמרה לי בעצב , חיה , תראי

הטרנדים הכי חמים בפאות ותוספות שיער

אם חשבתם לרגע ששינויי התסרוקות המדהימים שעוברות הכוכבות ההוליוודיות מטקס אחד למשנהו הם סוג של פלא טבע, הרשו לי לסבר את עיניכם: רובן המכריע משתמשות

יום כייף בירושלים

ירושלים היא העיר שאני הכי אוהבת בעולם וכל פעם שאני יוצאת מגבולות הארץ אני שמחה לשוב אל העיר בה נולדתי וגדלתי-העיר שהיא כולה קסם. ולמה

ארבעת העקרונות שלי להצלחה עסקית

הצלחה. מי מודד אותה? מי מחליט מתי את מצליחה ומתי את מצליחה פחות? כשאני חושבת על הצלחה עסקית אני חושבת קודם כל על מה שבעיני

CHAYA

Top News

הניוזלטר החודשי

הטיפים המנצחים, הטרנדים הלוהטים  והחידושים הכי מסקרנים את כל אלו תוכלי למצוא בניוזלטר שלנו אז למה את מחכה?

CHAYA

Top News

הניוזלטר החודשי

הטיפים המנצחים, הטרנדים הלוהטים והחידושים הכי מסקרנים את כל אלו תוכלי למצוא בניוזלטר שלנו אז למה את מחכה?