CHAYA BLOG

הטרנדים הכי חמים בפאות ותוספות שיער

אם חשבתם לרגע ששינויי התסרוקות המדהימים שעוברות הכוכבות ההוליוודיות מטקס אחד למשנהו הם סוג של פלא טבע, הרשו לי לסבר את עיניכם: רובן המכריע משתמשות בתוספות שיער ובפאות שנתפרות להן על פי הזמנה.

אז כן, שינויי הגוון הקיצוניים, האורך שמשתנה פתאום ואפילו זווית הפוני- הכל תלוי בתוספת או בפאה הנכונה שמאפשרות, בדיוק כמו כל אביזר אופנתי אחר, לשנות את המראה ברגע מהקצה אל הקצה. 

אגב, במידה ותהיתם איך צומחים טרנדים בעולם הפאות והתוספות, אוכל לספר לכם שהכל מתחיל בשבועות האופנה, אז לצד הקולקציות העתידיות, מציגים המאפרים ומעצבי השיער את הפרשנויות שלהן ללוקים. כך למשל אם המראה המרושל היה פופולארי בקרב הדוגמניות על המסלול, סלבס יהנו ממנו אחר כך על השטיחים האדומים (לעיתים עם שיערן האמיתי ולעיתים בעזרת תוספות ופאות) וכמובן השלב הבא בשרשרת יהיה פאות ותוספות שמשווים את המראה הזה בדיוק. אז מהם הטרנדים הכי חמים בפאות ותוספות שיער לשנת 2019?

  • גוונים. טרנד הבריאות הבינלאומי וה-WELL BEING שמדרבנים אותנו להקפיד על המזון שאנו צורכים כמו גם על הפעילות הגופנית והתכשירים שאנו מורחים גורם ללא מעט נשים להבין ששינוי גוון השיער, בעיקר מכהה לבהיר, פוגע בסיב השיערה וגורם להן לנזק ארוך טווח. אז איך בכל זאת מאירים את הפנים בגווני שמש בהירים? באמצעות תוספות שיער המותאמות במדויק לסוג ואורך השיער. אגב, פתרון זה הוא נפלא גם לאירועים ולחתונות.
  • זנב סוס. קוקו מתוח, ארוך ומלא הנו נשי ואצילי מעין כמותו. תוספות קוקו הן האביזר הכי לוהט כיום בקרב כאלו המבקשות לשוות לעצמן לוק מהפנט גם אם שיערן איננו מאפשר זאת. התוספת המתוחכמת מתלבשת על הקוקו הטבעי בעזרת צמדן (סקוצ') ואפשר להשאיר אותה כמות שהיא או להיעזר בה כבסיס לתסרוקת.
  • מראה רומנטי. מראה רך ומרושל שמשווה לפנים נופך רומנטי ונוגה. ניתן להנות ממנו או באמצעות תוספת שיער המורכבת מגומיה עם שיער בה נעזרים כדי לאסוף למעין "חצי קוקו" או באמצעות פאה עם דירוג וחיתוכים נכונים.
  • פוני. בובתי או א-סימטרי, ישר או על הצד- הפוני בשנת 2019 בקאמבק רציני ואי אפשר להתעלם ממנו. אז איך אפשר להנות ממנו מבלי לשנות את התסרוקת?  בעזרת תוספת קליפס של פוני  או באמצעות שדרוג הפאה הישנה למראה עדכני ומחודש.
  • נפח מושלם. שיער מלא הוא חלומן של נשים רבות ויתרה מכך- בעידן בו לביטוי העצמי יש ערך גבוה, שיער במראה אותנטי ומלא הוא אמצעי נהדר לכך.

כדי להנות ממראה כזה אפשר להעזר ברשת דייגים, הפותרת את הדלילות בחלק הקדמי: זוהי מעין כיפה מחוררת עם תוספת שיער, אותה מניחים בחלק הקדמי של הראש ודרך החורים שלה משלבים בין השיער הטבעי לשיער התוספת עד שמתקבלת הרמוניה מושלמת. ניתן לחבר אותה בעזרת קליפסים או דבק ביולוגי. לסירוגין, ניתן להשתמש גם ב"קשת קסמים", מעין תוספת שיער התפורה על בד שלה שני חוטים שקופים היוצרים קשת עגולה ומתחברים לקרקפת על פי מידת הראש. בעזרת שיטת תפירה ייחודית שפיתחנו ניתן "להגביר את הווליום" של השיער ולהעניק לו מראה נפוח בהשראת כוכבות העבר.

איך מקבלים אומץ לעשות שינוי בפאה? כמה שהייתי רוצה לחבוש פאה כזאת-אבל אני לא מעיזה!את המשפט הזה, מלווה במבט עמוק-אני שומעת מכל כך הרבה נשים שרוצות לעשות שינוי במראה שלהן ואין בהן את האומץ. אז איך באמת? להמשך הקריאה

הפוסטים הכי נקראים

תוספות שיער זה אהבה

זוכרת את אותו היום , לפני שנים .. כשאחותי בוכי , שהייתה רק בת 15 , הסתכלה במראה ואמרה לי בעצב , חיה , תראי

הטרנדים הכי חמים בפאות ותוספות שיער

אם חשבתם לרגע ששינויי התסרוקות המדהימים שעוברות הכוכבות ההוליוודיות מטקס אחד למשנהו הם סוג של פלא טבע, הרשו לי לסבר את עיניכם: רובן המכריע משתמשות

יום כייף בירושלים

ירושלים היא העיר שאני הכי אוהבת בעולם וכל פעם שאני יוצאת מגבולות הארץ אני שמחה לשוב אל העיר בה נולדתי וגדלתי-העיר שהיא כולה קסם. ולמה

ארבעת העקרונות שלי להצלחה עסקית

הצלחה. מי מודד אותה? מי מחליט מתי את מצליחה ומתי את מצליחה פחות? כשאני חושבת על הצלחה עסקית אני חושבת קודם כל על מה שבעיני

CHAYA

Top News

הניוזלטר החודשי

הטיפים המנצחים, הטרנדים הלוהטים  והחידושים הכי מסקרנים את כל אלו תוכלי למצוא בניוזלטר שלנו אז למה את מחכה?

CHAYA

Top News

הניוזלטר החודשי

הטיפים המנצחים, הטרנדים הלוהטים והחידושים הכי מסקרנים את כל אלו תוכלי למצוא בניוזלטר שלנו אז למה את מחכה?