CHAYA BLOG

יום כייף בירושלים

ירושלים היא העיר שאני הכי אוהבת בעולם וכל פעם שאני יוצאת מגבולות הארץ אני שמחה לשוב אל העיר בה נולדתי וגדלתי-העיר שהיא כולה קסם. ולמה אני מרגישה ככה? כי כל רחוב וסמטה בה עמוסים בריחות ובזכרונות,  כי ישנם לא מעט אזורים בה שמשלבים ישן וחדש וכי בסופו של דבר יש לה היסטוריה מרתקת ומלאה בסיפורים. 

כבר בתור ילדה אהבתי להקשיב על הדרך בה אנשים בנו את העיר שלי, על חירוף הנפש והמסירות בבניית השכונות שמחוץ לחומה, על ההגנה עליה במלחמות השונות וביניהן ועל הפסיפס האנושי המדהים שמרכיב אותה: יהודים לצד מוסלמים ונוצרים, חילוניים ודתיים, צעירים ומבוגרים, תיירים ומקומיים, סטודנטים ועולים חדשים-הכל מהכל.

אז מה אני אוהבת לעשות חוץ מלייצר פאות ותוספות שיער ולייפות נשים באשר הן? הרבה דברים, אבל בעיקר להסתובב בעיר ולגלות בה מקומות חדשים.  והאמת, שחברות שלי יודעות, שאהיה הראשונה להתנדב לבלות איתן כמה שעות, לנשום אוויר ולחזור חזרה.

את הבוקר אנחנו מתחילות בדייט בקפה האהוב עלי, "דרך הגפן", שנמצא ממש על הדרך לירושלים בבית זית. ומה כל כך מיוחד בו? שהוא נמצא ממש בתוך משתלה , ואין כמו צמחים ופרחים לשמח לבב אישה. ארוחות הבוקר שלהם נהדרות ואם במקרה יש לכן יומולדת לא תצאו משם בידיים ריקות . תצטרכו להגיע כדי לגלות!

משם אנחנו עולות לירושלים ומשאירות רכב אחד ליד העסק שלנו בהר חוצבים, כדי שיהיה קל להתנייד. "גונבות" כמה דקות עם האחיות שלי, מתעדכנות וממשיכות הלאה לא לפני שהן דואגות להגיד לנו כמה שהן מקנאות אבל מפרגנות…

משם אנחנו ממשיכות לסיור בסמטאות השוק שליד שער יפו ואם מתחשק לנו להרגיש כמו תיירות אנחנו מורידות את אפליקציית I TRAVEL JERUSALEM להדרכה קולית פרטית בסמטאות רובע העיר העתיקה. האמת- זה לגמרי מרגיש בחול. אם מתחשק לנו שופינג (ובעצם מתי לא מתחשק?) אנחנו קופצות למדרחוב ממילא ומרגישות כאילו אנחנו עדיין בחו"ל, או שאנחנו בוחרות לחזור מעט אחורה בזמן ולשוטט ברחוב גאולה שבו חנויות ובוטיקים מהממים.

בשלב הזה, כשהבטן קצת מקרקרת תמיד מתחילה ההתלבטות: האם לנסוע לשוק מחנה יהודה ולאכול שם סביח מעולה, לבקר במרכז העיר ב"גריל בר"- מסעדה עם בשר נהדר או לחזור להר חוצבים ולאכול בסניף של "סושי רחביה" שתמיד עמוס בשעות הצהריים.

רגע לפני שנפרדות אנחנו חוזרות להר חוצבים, שם השארנו את הרכב, עולות לתה או קפה אצלנו ב"חיה ברנפמן פאות ותוספות שיער", מנשנשות את העוגיות הטעימות (אתם חייבים לבוא אלינו ולטעום-זה ממכר!) ומבטיחות להיפגש ממש בקרוב לאיזו תערוכה במוזיאון ישראל או פסטיבל שתמיד מתרחש. אמרתי לכם-זו העיר הכי טובה בעולם!

הפוסטים הכי נקראים

תוספות שיער זה אהבה

זוכרת את אותו היום , לפני שנים .. כשאחותי בוכי , שהייתה רק בת 15 , הסתכלה במראה ואמרה לי בעצב , חיה , תראי

הטרנדים הכי חמים בפאות ותוספות שיער

אם חשבתם לרגע ששינויי התסרוקות המדהימים שעוברות הכוכבות ההוליוודיות מטקס אחד למשנהו הם סוג של פלא טבע, הרשו לי לסבר את עיניכם: רובן המכריע משתמשות

יום כייף בירושלים

ירושלים היא העיר שאני הכי אוהבת בעולם וכל פעם שאני יוצאת מגבולות הארץ אני שמחה לשוב אל העיר בה נולדתי וגדלתי-העיר שהיא כולה קסם. ולמה

ארבעת העקרונות שלי להצלחה עסקית

הצלחה. מי מודד אותה? מי מחליט מתי את מצליחה ומתי את מצליחה פחות? כשאני חושבת על הצלחה עסקית אני חושבת קודם כל על מה שבעיני

CHAYA

Top News

הניוזלטר החודשי

הטיפים המנצחים, הטרנדים הלוהטים  והחידושים הכי מסקרנים את כל אלו תוכלי למצוא בניוזלטר שלנו אז למה את מחכה?

CHAYA

Top News

הניוזלטר החודשי

הטיפים המנצחים, הטרנדים הלוהטים והחידושים הכי מסקרנים את כל אלו תוכלי למצוא בניוזלטר שלנו אז למה את מחכה?