המחלקה המקצועית

המחלקה המקצועית

“תוספות שיער עושים באהבה, או שלא עושים בכלל”. משפט מבחינתי שנכון לכל עסק בכלל, אבל בפרט לעסקים שהיצירתיות והחדשנות פועמים בדמם.

שיער, על שלל שלוחותיו, נמצא בבסיס הנשמה שלי. בכל יום אני מתעוררת עם רעיונות חדשים שאני משתוקקת ליישם, בארוחות שישי אני מתרגשת עם אחיותיי כשאנחנו מצליחות לפצח בעיה כזו או אחרת ובמהלך השנים בכיתי לא פעם ביחד עם לקוחות שהפאה או תוספת השיער שינו את חייהן ללא הכר.

אני מאמינה שכדי להיות מקצועי ומקצועני עלינו לחשוב מדי יום כיצד אנו מתקדמים על הציר האופקי. כיצד אנו הופכים לטובים יותר במה שאנחנו עושים ביחס לעצמנו בלבד. כדי למקסם את היכולות שלי עובדות איתי היום בעסק שלוש מאחיותיי, כשכל אחת מהן מקצוענית בתחומה. העבודה איתן לא רק מפרה אותי ומשפרת את הביצועים אלא גם משרה אווירה ביתית, נעימה ומלאת ביטחון לי וללקוחות המקצועיים והפרטיים כאחד.

בבית בו גדלנו לימדו אותנו שאין דבר העומד בפני הרצון וכל עוד יש לנו חלומות עלינו להגשים אותם. “חיה ברנפמן פאות ותוספות שיער” הוא עסק שהקמתי בעשר אצבעותיי, תוך כדי למידה מתמדת לא רק על תחום תוספות השיער אלא גם על תחום ניהול עסק עצמאי החל מהעסקת עובדים וכלה באסטרטגיה עסקית.

אני יודעת שחלק מהשליחות שלי בעולם הזה היא להעביר את הידע והניסיון שלי הלאה. לתת לנשים כוח להאמין בעצמן ובכישורים שלהן, לצאת לעצמאות כלכלית ולסייע להן להתפתח ולמצוא את זהותן העסקית. מלבד הפאניות שאני מכשירה ומלמדת במרכז שלי בהר חוצבים שבירושלים, אני תמיד שמחה לסייע לאנשי מקצוע בתחום הפאות ברחבי הארץ (ולמי שמעוניין לעסוק בכך), כמו גם למעצבי ומעצבות שיער הזקוקים להכוונה בתחום תוספות השיער.

שיער זו אומנות.

כל עבודה על פאה היא יצירה בפני עצמה.כל התאמת תוספת שיער לצרכים , לבקשות ולציפיות מרגשת אותי מחדש.כי ליצור יש מאין זה קסם. זה להגשים חלומות מדי יום. זה לדעת שלפתרונות היצירתיים יש את היכולת לשנות חיים.

שירותים לקהל המקצועי

רוצה לשתף? להתייעץ? לשאול?

הערך המוסף שלנו

תודעת שירות

מבחינתנו, ייצור הפיאה הוא רק חרוז אחד בשרשרת של מערכת היחסים שלנו. כל מוצר שיוצא מ”חיה ברנפמן פאות ותוספות שיער” עומד בבדיקות האיכות הגבוהות ביותר ויחד עם זאת, אנו נמצאות פה כדי לטפל בכל בעיה או שאלה שצצות לאחר הרכישה.

צוות מקצועי

הצוות הגדול שלנו, כ-25 עובדות בסך הכל, מסוגל לעבוד על מספר פרויקטים במקביל תוך כדי שמירה

יחס אישי

עסק משפחתי מטבעו מאמין שיחס אישי הוא המפתח לא רק לאווירה טובה אלא גם לתוצאה תואמת ציפיות.

סדר וארגון

סדר וארגון הם המפתח להצלחה, כך למדתי כשהקמתי את העסק, ולכן פיתחתי שיטת עבודה

מקצועיות

בעיני, כל עסק נמדד ברמה הראשונית בעזרת שני פרמטרים עיקריים: שירות ומקצועיות, שאמורים לצעוד

לייעוץ לחצי כאן

איזה כיף לנו שאת פה.נשמח להשיב על כל פניה או שאלה.

דילוג לתוכן