המחלקה המקצועית

"תוספות שיער עושים באהבה, או שלא עושים בכלל". משפט מבחינתי שנכון לכל עסק בכלל, אבל בפרט לעסקים שהיצירתיות והחדשנות פועמים בדמם.

שיער, על שלל שלוחותיו, נמצא בבסיס הנשמה שלי. בכל יום אני מתעוררת עם רעיונות חדשים שאני משתוקקת ליישם, בארוחות שישי אני מתרגשת עם אחיותיי כשאנחנו מצליחות לפצח בעיה כזו או אחרת ובמהלך השנים בכיתי לא פעם ביחד עם לקוחות שהפאה או תוספת השיער שינו את חייהן ללא הכר.

אני מאמינה שכדי להיות מקצועי ומקצועני עלינו לחשוב מדי יום כיצד אנו מתקדמים על הציר האופקי. כיצד אנו הופכים לטובים יותר במה שאנחנו עושים ביחס לעצמנו בלבד. כדי למקסם את היכולות שלי  עובדות איתי היום בעסק שלוש מאחיותיי, כשכל אחת מהן מקצוענית בתחומה. העבודה איתן לא רק מפרה אותי ומשפרת את הביצועים אלא גם משרה אווירה ביתית, נעימה ומלאת ביטחון לי וללקוחות המקצועיים והפרטיים כאחד.

בבית בו גדלנו לימדו אותנו שאין דבר העומד בפני הרצון וכל עוד יש לנו חלומות עלינו להגשים אותם. "חיה ברנפמן פאות ותוספות שיער" הוא עסק שהקמתי בעשר אצבעותיי, תוך כדי למידה מתמדת לא רק על תחום תוספות השיער אלא גם על תחום ניהול עסק עצמאי החל מהעסקת עובדים וכלה באסטרטגיה עסקית.

אני יודעת שחלק מהשליחות שלי בעולם הזה היא להעביר את הידע והניסיון שלי הלאה. לתת לנשים כוח להאמין בעצמן ובכישורים שלהן, לצאת לעצמאות כלכלית  ולסייע להן להתפתח ולמצוא את זהותן העסקית. מלבד הפאניות שאני מכשירה ומלמדת במרכז שלי בהר חוצבים שבירושלים, אני תמיד שמחה לסייע לאנשי מקצוע בתחום הפאות ברחבי הארץ (ולמי שמעוניין לעסוק בכך), כמו גם למעצבי ומעצבות שיער הזקוקים להכוונה בתחום תוספות השיער.

שיער זו אומנות.

כל עבודה על פאה היא יצירה בפני עצמה.
כל התאמת תוספת שיער לצרכים , לבקשות ולציפיות מרגשת אותי מחדש.
כי ליצור יש מאין זה קסם. זה להגשים חלומות מדי יום. זה לדעת שלפתרונות היצירתיים יש את היכולת לשנות חיים.

שירותים לקהל המקצועי

עיצוב פאות

תפעול מתפרה, על שלל היבטיה החל מבחירת שיער והמשא ומתן עם הספקים, דרך בדיקות האיכות וכלה בתפירת הפאה עצמה, איננה דבר של מה בכך.  במידה והחלטתם להתמקד בהתאמת פאות ובמכירה ללקוחת הקצה תוכלו להעזר ב"חיה ברנפמן פאות ותוספות שיער" להפקת ההזמנות, ליצירת קולקציית פאות חדשה ולכל שירות אחר במקרה הצורך.

שדרוג פאות

שדרוג פאה קיימת הפך לאחד הטרנדים המבוקשים ביותר של השנים האחרונות ולא בכדי. ברגע אחד אתם יכולים לקנות את עולמה של הלקוחה שלא תמיד מודעת לאופציה הייחודית הזו. במידה והלקוחה אוחזת בפאה  שנראית ישנה מבחינה עיצובית או אפילו תחזוקתית הופכת בכמה ימים לפאה מחודשת ועדכנית במחיר סביר בהחלט. עיבוי הארכת שיער, שינוי התסרוקת או התספורת, צבע חדש, גווני הארה וכל דבר אחר שאפשר לחלום עליו.

מכירת תוספות שיער

אנו מאמינות כי תוספת שיער היא אביזר אופנתי לכל דבר וככזה-הוא אמור לשרת את הלקוחה בצורה המיטבית והאיכותית ביותר.

מגוון תוספות השיער הזמינות לרכישה כיום הוא עצום ולצערנו, לא כולן הן באיכות הראויה. הכרותינו רבת השנים עם ספקי השיער והבנת הפרמטרים החשובים בבחירת התוספות מובילים אותנו לבחירת התוספת הנכונה עבור הלקוחות שלכם, כדי שאתם תוכלו לתת להם את הפתרונות הטובים ביותר עבורן.  

ייעוץ און ליין

תחום הידע הקשור לפאות ולתוספות השיער הוא אינסופי. מגוון שיטות החיבור התרחב פלאים, אבחון ההבדלים בין סוג שיער כזה או אחר הנו אקוטי, החשיבות שיש למשקל השיער היא רבה וכל צעד קטן לכאן או לכאן יכול לשנות פלאים-לטובה ולצערנו גם לרעה. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו לצפות בלקוחות און ליין גם כשהן נמצאות אלפי קילומטרים מאיתנו ולייעץ לגבי כל שאלה שעולה לפני ההחלטה על תוספת או פאה. אל תהססו- תתקשרו!

הדרכות מקצועיות ומנטורינג

אז מאיפה מתחילים? איך פותחים עסק? למי צריך לפנות? איך מזהים ספקי שיער איכותיים? למה צריך לשים לב? מהם הפריטים שאני צריכה בעסק ועל אלו אני ממש יכולה לוותר? האם כדי לי לקחת יועץ או יועצת עסקית? על כל השאלות האלו ועוד הרבה אחרות נוכל לענות לך בשמחה, באמצעות ייעוץ וליווי אישי או בהרצאות לקהל המקצועי שאנו עורכות.

תיקוני פאות

הקליפסים נשחקו? השיער מעט התדלדל? גיליתם חורים בפאה? ל"חיה ברנפמן פאות ותוספות שיער" יש מענה לכל תקלה שמתרחשת בשל שחיקה או עקב טעות אנוש. את הפאה תוכלו להעביר אלינו בשליחות מהירה ואנחנו נדאג לטפל בה במסירות, בזריזות ובמקצועיות- בדיוק כמו שאנחנו יודעות.

הערך המוסף שלנו

Because You Worth It

תודעת שירות

מבחינתנו, ייצור הפיאה הוא רק חרוז אחד בשרשרת של מערכת היחסים שלנו. כל מוצר שיוצא מ"חיה ברנפמן פאות ותוספות שיער" עומד בבדיקות האיכות הגבוהות ביותר ויחד עם זאת, אנו נמצאות פה כדי לטפל בכל בעיה או שאלה שצצות לאחר הרכישה.

יחס אישי

עסק משפחתי מטבעו מאמין שיחס אישי הוא המפתח לא רק לאווירה טובה אלא גם לתוצאה תואמת ציפיות. לאחר קבלת הבריף אנו מנסות לדייק אותו לרמה המקסימלית כדי להבטיח שכל הצדדים יהיו מרוצים.

סדר וארגון

סדר וארגון הם המפתח להצלחה, כך למדתי כשהקמתי את העסק, ולכן פיתחתי שיטת עבודה מסודרת באמצעותה ניתן לדעת בדיוק מתי נוכל לספק את השירות המבוקש על פי הדרישות והנתונים של כל לקוח ולקוחה. כל הזמנה מתועדת על שלל הדגשים שסוכם עליהם מראש והלקוחות מצטלמות מהזוויות הנכונות כדי שבכל תחנת עבודה נוכל לבדוק שהמשימה הספציפית בוצעה כהלכה. ואם לא די בזה- בכל שלב העבודה מתועדת, נבדקת ומסומנת כדי לתת לך הלקוחה את השירות הטוב ביותר. 

זמינות

הצוות הגדול שלנו, כ-25 עובדות בסך הכל, מסוגל לעבוד על מספר פרויקטים במקביל תוך כדי שמירה על רמה מקצועית גבוהה ביותר.

מקצועיות

בעיני, כל עסק נמדד ברמה הראשונית בעזרת שני פרמטרים עיקריים: שירות ומקצועיות, שאמורים לצעוד זה לצד זה במקביל. ומה מייחד אותנו ברמה המקצועית?

בקרת איכות- כל השיער האיכותי שמגיע אלינו נבדק ברמה מיקרוסקופית כבר לפני הכנת הפאה או התוספת ובמהלך כל שלבי ההכנה אנו מבצעות להן בדיקות איכות קפדניות ומחמירות ביותר גם על ידי הדרג המנהל.

פתרונות יצירתיים- במהלך השנים עברו תחת ידינו עשרות אלפי פאות ותוספות שיער ונאלצנו להתמודד לא פעם עם בעיות ייחודיות שלא קיים להן מענה אמיתי בשוק.

שקיפות- הקונספט העיצובי שלנו , המבוסס על הפרדה בין החללים בעזרת קירות שקופים (למעט מחלקת ייצור פיאות משיער אישי) מאפשר שקיפות מירבית כך שהלקוחות בכל רגע נתון יכולים לראות את העבודה המתרחשת ולהיות שותפים מלאים בתהליך הייצור.

רוצה לשתף? להתייעץ? לשאול?