נעים להכיר..

כשסיימתי תיכון חיפשתי עבודה לחודשי הקיץ ונחשפתי לעולם הפאות. המפגש עם הנשים והיכולת לעצב להן מראה חדש וטבעי הקסימו אותי. התאהבתי במקצוע ולמדתי אותו על בוריו: מקורות השיער, הבחירה המדויקת, הבנת התנועתיות שלו, בקרת האיכות, שיטות התפירה, התאמת הפאה למבנה הפנים ועוד אינספור דקויות. הבנתי שכל אישה היא מיוחדת במינה והפאה אותה היא רוכשת אמורה להשתלב בטבעיות לא רק עם מבנה פניה אלא גם עם סגנון החיים שלה. 

לאחר כשלוש שנים, במקביל ללידת בני הבכור, החלטתי להפוך לעצמאית. קניתי כמה מכונות תפירה ויצאתי לדרך החדשה. לשמחתי הגדולה שמי עבר מפה לאוזן וכדי לתת מענה לביקושים הגדלים צירפתי אלי את אחותי מלכי ולימדתי אותה את כל מה שידעתי. ועדיין- הרגשתי שאפשר הרבה יותר. בדמיוני חלמתי על מקום שיודע לתת תגובות בזמן אמת. מקום שידע לתרגם בצורה הטובה ביותר את צרכי הלקוחות, בין אם מדובר באנשי מקצוע או באנשים פרטיים, ולהפוך אותם למוצר מוגמר ברמה הגבוהה ביותר שיש. 

וחלומות, לפחות כך לימדו אותי בבית שגדלתי בו, טיבם להתגשם. בעבודה קשה ועם אסטרטגיה ברורה העסק צמח וגדל למה שהוא היום. "חיה ברנפמן פאות ותוספות שיער" מבחינתי הוא כל מה שיכולתי לייחל לעצמי בפן המקצועי. בעזרת שלוש מאחיותיי, רבקי , מלכי ובוכי הקמתי בית חם ומקצועי לתפירת חלומות. בית מחבק ומכיל, בית שמקבל כל אדם באשר הוא ובעיקר בית שמאפשר להפוך כל חלום בתחום השיער- למציאות.

אנחנו כאן-בשבילך

הצוות המשפחתי שלנו

חיה ברנפמן

מנהלת ומייסדת החברה

רבקי

מנהלת ייצור

מלכי

אומנית ייצור ותפירה

בוכי

מעצבת פאות

הפאה שלך

היא יצירת האמנות שלנו

כאן מגשימים חלומות

CHAYA

Top News

הניוזלטר החודשי

הטיפים המנצחים, הטרנדים הלוהטים והחידושים הכי מסקרנים את כל אלו תוכלי למצוא בניוזלטר שלנו אז למה את מחכה?