הסיפור שלנו

הסיפור שלנו, החלום שלכן

ברגע שסיימתי את התיכון, חיפשתי באותם חודשים עבודה עבור חודשי החופש הארוכים וכך נחשפתי לעולם הפאות. היכולת לעצב את הפאות ולהעניק להם את הטאצ’ האישי שלי ביחד עם מראה חדש וטבעי קסם לי מאד.

התאהבתי במקצוע ולמדתי אותו על בוריו. לדעת מה מקורות השיער האיכותיים ביותר, כיצד מבצעים את הבחירה המדויקת עבור כל לקוחה, הבנת התנועתיות שבמקצוע, בקרת האיכות, שיטות התפירה שמתקדמות כל הזמן, התאמת הפאה למבנה הפנים ועוד אינספור דקויות.

הבנתי שכל אישה היא מיוחדת במינה ולכן גם הפאה שלה, צריכה להיות מיוחדת ומותאמת עבורה ולהשתלב בטבעיות לא רק עם מבנה הפנים שלה, אלא עם הסטייל, הסגנון האישי ואופי הגזרה שלה.

לאחר שלוש שנים של התנסות ולמידה, במקביל ללידת בני הבכור החלטתי להפוך לעצמאית. קניתי כמה מכונות תפירה ויצאתי לדרך חדשה שממלאת אותי בסיפוק בכל יום מחדש. לשמחתי הגדולה שמי הטוב עבר מפה לאוזן וכדי לתת מענה לביקושים שהלכו וגדלו במשך הזמן, צירפתי אליי את אחיותיי שאותן לימדתי את כל סודות המקצוע.

הרגשתי שאפשר לתת ללקוחות שלי הרבה יותר, לדעת להתאים את הפאה בזמן אמת למבנה הפנים, לדעת לדייק את הפאה בצורה הסימטרית לאשה המתאימה ולקרוא בצורה מיטבית את צרכי הלקוחות, בין אם מדובר באנשי מקצוע או באנשים פרטיים, ולהפוך אותם למוצר מוגמר ברמה גבוהה ובסטייל עם החותמת האישית שלנו.

בבית שבו גדלתי, למדו אותנו לדבוק בחלומות שלנו בעקביות עד שנצליח להגשים אותן. בעבודה קשה ועם אסטרטגיה מדויקת צמח העסק והפך למקום שהוא היום – “חיה ברנפמן פאות ותוספות שיער”, שהיום מצליח להגשים את כל חלומותיי מהעבר ולתת ללקוחות שלי את כל מה שחלמתי לתת בפן המקצועי ביותר.

כיום, בעזרת שלוש מאחיותיי, רבקי, מלכי ובוכי הקמתי את המקום שהפך לבית חם ומקצועי לתפירת חלומות. הבית שמחבק ומכיל את החלומות של הלקוחות שלנו, מוריד למציאות את הסטייל האישי, הבית שהופך את סדרת החלומות על השיער שלך – למציאות.

הצוות המשפחתי שלנו

פאות בלונדיניות

חיה ברנפמן

מנהלת ומייסדת החברה

רבקי

מנהלת ייצור

מלכי

מנהלת שיוך ודיגיטל

בוכי

מעצבת פאות

הפאה שלך

היא יצירת האמנות שלנו

כאן מגשימים חלומות

דילוג לתוכן