השיער שלך זו האומנות שלנו

פאות בהתאמה אישית

כל אישה יודעת שהשיער שלה הוא הכוח שלה, ולכן, קל להבין, מדוע להתאמת הפאה יש משמעות כל כך גדולה.

פאות הפרימיום שלנו מיוצרות אצלנו במתפרה בשיטת “הוט קוטור”. בדומה למעצבי אופנת העילית המתאימים את החייטות ללקוחה, כך גם אנחנו מייצרות פאה לכל אישה על פי מידותיה הייחודיות. אנו מאמינות שאישה שמרגישה טוב עם המראה שלה, ובפרט השיער, היא אישה שלמה יותר ועוצמתית יותר ולכן חשוב לנו לפתור באופן יצירתי כל צורך ובעיה.

כל פאה שיוצאת מ”חיה ברנפמן פאות ותוספות שיער” היא יצירת אומנות מיוחדת בדיוק כמו האישה שחובשת אותה. אצלנו לא תמצאו פאות “קטלוג” או בדוגמאות קבועות וכל פאה תהיה שונה מזו שממתינה לידה. הקשר היחיד ביניהן הוא רק השיער האיכותי המגיע מאירופה ללא עיבוד או התערבות כימית.

תוספות שיער

מחפשת תוספות שיער? הגעת למקום הנכון! אצלנו תוכלי לשנות את השיער שלך עם התוספות האיכותיות ביותר עם מראה טבעי שידגיש את הייחודיות שלך.

תוספות שיער

תוספות שיער עם קליפסים הם הדבר הבא בעולם הפאות, אמנם תוספות שיער קיימות כבר מאות שנים אבל ככל שחלף הזמן הם הפכו לפופולריות יפהפיות ועם מגוון אינסופי של אפשרויות, בשנים האחרונות הם עברו כברת דרך וכיום הטכנולוגיה המודרנית מעניקה לנו אינסוף אפשרויות כדי לתת לך את המענה המושלם ליופי שלך.

פאות טבעיות

פאה טבעית, היא הדרך לשמור על היופי שלך ונחשבת לפאה המועדפת ביותר על מאות אלפי נשים בארץ ובעולם. אם אתה עדיין לא יודעת מה היתרון של פאה טבעית, תני לנו לעשות לך קצת סדר ולגלות בפנייך עולם חדש של סטייל שיהפנט אותך.

למה כדאי להשקיע בפאה טבעית

כמו בכל השקעה, ברגע שאת רוצה להשקיע במשהו יוקרתי את צריכה לבחור ברמת איכות שמשדרת יוקרה וסטייל בסקאלה אחרת. פאות טבעיות, עשויות מ100% שיער אדם ומציעות רמת איכות מדהימה ששם פאה אחרת לא יכולה להשתוות אליה. ללא ספק, מחירן של הפאות הטבעיות הוא יקר עשרות מונים מהפאות הרגילות, אבל זאת השקעה ארוכת טווח. השקעה ביופי שלך, בסטייל האופנתי שלך והיא תספק לך רמת יופי ונחות אחרת ממה שהכרת עד היום.

 

פאות בהתאמה אישית

פאות בהתאמה אישית, זה השם הנרדף שלנו. אצלנו בחיה ברנפמן פאות ותוספות שיער, משקיעים את הנשמה בייצור פאות במתפרה בשיטת “הוט קוטור”, מה שמבטיח שכל פאה הופכת ליצירת אמנות ייחודית בדיוק כמוך.

מחלקת פאות רפואיות

 פאות משיער אישי

אחת המחלקות שבה אנו מתמחים, למרות עם היותה קשה וכואבת היא מחלקת הפאות הרפואיות. במשך השנים, פגשתי נשים רבות שחלו בסרטן ובמהלך כל הסיפורים המרגשים ששמעתי, אחת הנקודות שעליה יכולתי להצביע שהיוותה קרן אור עבורם, הייתה העובדה שהם יכולות לעצב פאה שתיראה בדיוק כמו השיער שלהן, באותו גוון, באותו האורך ובאותו הנפח.

מתוך הניסיון שצברנו במשך השנים  ולאחר בדיקות וניסיונות, הצלחנו למצוא נוסחת גזירת שיער ייחודית וייעודית המאפשרת לנו להגיע לנשים חולות סרטן, טרם טיפולי הכימותרפיה, לקצץ את השיער הטבעי שלהן ולייצר ממנו תוך מספר שעות פאה זהה לתסרוקת הקיימת. כמובן שנשים בעלות שיער דליל יכולות בהחלט להוסיף לפאה מהשיער האישי גם תוספות של שיער טבעי על מנת ליצור מראה מלא יותר.

ברור לנו, שיום הפרידה מהשיער הוא יום מטלטל עבורן. יום שמלווה בהמון רגשות כואבים שמתפרצים באחת, ולכן בדיוק בגלל הכאב הגדול והרגישות הרבה שבה ניתן לגשת לנושא. הקמנו מחלקה ייחודית לפאות רפואיות, שתוכל להסביר מקרוב לנשים הללו על התהליך ועל השלבים הצפויים, לגזור את השיער בשלבים מוגדרים וברורים על מנת שנוכל בצורה המיטבית ביותר, להחזיר כמעט כל שערה למקומה הטבעי. 

בסיום התהליך, אנו מודדות את הראש בעזרת רשת ותופרות את השיער באמצעות שיטת עבודה ייחודית. בסיום התהליך אנו מודדות את הפאה, מעצבות אותה בסגנון האהוב, מדגימות כיצד נכון לחפוף ולתחזק אותה ומאחלות להן בריאות שלימה. כי בסוף, זה באמת מה שהכי חשוב בחיים.

לייעוץ לחצי כאן

איזה כיף לנו שאת פה.נשמח להשיב על כל פניה או שאלה.

דילוג לתוכן