פאה נוכרית

פאה נוכרית היא פאה רגילה לחלוטין, אך שמה מטעה. המילה נכרי יכולה להיתפס כגוי, אך הפאה הנוכרית אינה קשורה למשמעות הזו. משמעות המילה נכרי היא גם זר, וזה מתקשר לפאה בצורה הזו: פאה היא דבר זר ולא מוכר שמתלבש על הראש ומדמה מראה של שיער אמיתי. זקיקי השיער של הפאה אינם מחוברים לקרקפת, ולכן הפאה אינה חלק מהגוף.

פאה נוכרית - איך בוחרים?

פאה נוכרית היא פאה רגילה לחלוטין, עשויה משיער טבעי. הפאה יכולה להגיע במגוון סוגים, גוונים, אורכים ועיצובים, והיא משמשת לצרכים שונים, כולל: הסתרת שיער מקריח או דליל, שינוי מראה השיער, הגנה על השיער הטבעי וטעמי דת.

יש לבחור פאה שתתאים לצרכים ולרצונות שלך, ושתעניק לך את המראה הרצוי. להלן כמה טיפים לבחירת פאה:

תקציב – מחירן של פאות נוכריות יכול להיות יקר, לכן חשוב לקבוע תקציב לפני שאת מתחילה את החיפוש.

חשבי על הצרכים שלך – האם את צריכה פאה להסתרת שיער מקריח או דליל? האם את רוצה לשנות את מראה השיער שלך? האם את צריכה פאה לצורך רפואי? האם את מעוניינת בפאה נוכרית מטעמי דת?

בחרי את סגנון הפאה – איזה אורך, סגנון וצבע את רוצה?

 

פאות בהתאמה אישית
פאות קצרות

טיפים לתחזוקת הפאה

פאה, כמו כל פריט אחר שנלבש, מוכרחה לעבור ניקוי ותחזוקה. הפאה היא מוצר עדין שיש לטפל בו גם לאחר קנייתה וכן לתקופה ממושכת.

תחזוקת פאה מחייבת שטיפה, חפיפה וסידור באמצעות תכשירים המיועדים לכך. שימוש במוצרי שיער רגילים, אינו מומלץ לטיפול בפאות העשויות שיער טבעי. ההמלצה כמובן היא לתת את הפאה אחת לתקופה לטיפול מקצועי.

נגן וידאו

חיה ברנפמן: החנות שלך לפאות ותוספות שיער

אצלנו יש את המענה המקיף ביותר בתחום פאות ותוספות שיער, אנו מבינות שכל אישה היא ייחודית, ולכן אנו מציעות מבחר רחב של פאות בסגנונות, צבעים ואורכים שונים שיתאימו לכל טעם והעדפה אישית.

הפאות הטבעיות שלנו עשויות מ-100% שיער אדם, מה שמבטיח מראה אמיתי וטבעי. אנו משתמשות רק בשיער האיכותי ביותר הנבחר בקפידה על מנת להבטיח שהפאות שלנו יהיו באיכות ובעמידות הגבוהה ביותר. אנו מבטיחות שכל פאה נעשית בקפידה ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.

מעוניינת בפאה נוכרית? השאירי פרטים וניצור איתך קשר!

העמוד הזה מדהים

דילוג לתוכן